Nie ma Dnia Kobiet bez kwiatów ani kolacji bądź choćby toastu wzniesionego dobrym winem. Tylko jakie wina wybrać, żeby smakowały całemu zespołowi? Eksperci polecają Robert Mondavi Woodbridge Zinfandel rodem z Kalifornii - świetnie nadaje się do posiłków mięsnych. Najkrócej można je opisać, że jest to czerwone wino produkowane z popularnego na Zachodnim Wybrzeżu szczepu Zinfandel.

Trunek ten jest ceniony za owocowy smak z nutą wanilii oraz uniwersalność, jeśli chodzi o dobór potraw. Robert Mondavi Woodbridge Zinfandel pasuje do bardzo wielu dań. Jeśli nie wiesz, jakie wina do kolacji składającej się z czerwonego mięsa oraz pizzy i makaronu wybrać, zamów właśnie to. Sprzedaje je sklep z winem.

Możesz tam również zapytać o inne gatunki. Konsultanci pomogą Ci też dobrać wino do menu. To fachowcy, którzy doskonale znają się na tym, co czym się zajmują.

Jeśli potrzebujesz wina na wesele, rozważ zakup Agustinos Sauvignon Blanc (białe) oraz Agustinos Carmenére Estate (czerwone).

To pierwsze ma wyraźnie owocowy aromat, w którym dominują grapefruit i marakuja (dostrzec także można nutę kwiatową i ziołową). Działa niezwykle orzeźwiająco i z pewnością zrobi wrażenie na degustatorach. Wina tego rodzaju świetnie nadają się do sałatek, owoców morza oraz białych mięs.